Reklama

Cmolas: 14-latka uderzona w tył głowy przez ucznia w szkolnej bibliotece. Sprawą zajmie się sąd rodzinny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Cmolas: 14-latka uderzona w tył głowy przez ucznia w szkolnej bibliotece. Sprawą zajmie się sąd rodzinny - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe. | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W bibliotece szkolnej w Cmolasie 14-latka miała zostać uderzona w tył głowy przez innego ucznia. Incydent został zgłoszony na policję, a teraz sprawą zajmie się Sąd Rodzinny w Kolbuszowej.

Kolbuszowska policja zgłoszenie o uszkodzeniu ciała 14-latki otrzymała w ubiegłą sobotę (8 października). O zajściu powiadomiła mundurowych matka dziewczynki.

Do incydentu miało dojść cztery dni wcześniej, 4 października, na terenie biblioteki szkolnej w Cmolasie. Tam nieletnia miała zostać uderzona w tył głowy przez innego ucznia, w wyniku czego uderzyła twarzą w blat stolika, doznając stłuczenia.

- Z relacji matki dziewczynki wynika również, że chłopiec ten miał już wcześniej dokuczać 14-latce, ale nie informowała ona o tym fakcie pracowników szkoły

- poinformowała kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Jak udało nam się ustalić, materiały w tej sprawie zostały przekazane we wtorek (11 października) do Sądu Rodzinnego w Kolbuszowej, który to podejmie dalsze decyzje.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE