Reklama

Chrzty dla dorosłych w diecezji rzeszowskiej

Opublikowano: wt, 4 sie 2020 12:07
Autor:

Chrzty dla dorosłych w diecezji rzeszowskiej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych informuje, że we wrześniu rozpocznie się kolejny cykl przygotowania dorosłych osób nieochrzczonych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego: chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

- Formacja trwać będzie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego w maju 2021 r. Centralnym jej wydarzeniem będzie Wigilia Paschalna, podczas której ksiądz biskup w Katedrze Rzeszowskiej udzieli sakramentów inicjacji chrześcijańskiej katechumenom uczestniczącym w tej formacji

- czytamy na stronie internetowej diecezji rzeszowskiej.

Siedzibą Centrum Katechumenatu jest parafia Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie (osiedle Biała), ul. Kardynała Karola Wojtyły 114.

Bliższych informacji udzielają:

  • ks. Wiesław Rafacz – odpowiedzialny za Centrum, tel. 606 366 750 oraz 
  • ks. Tomasz Bać – proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie, tel. 696 674 169.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.