Reklama

Chodnik w rękach radnych

Opublikowano:
Autor:

Chodnik w rękach radnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Plan nowego odcinka chodnika w Mechowcu czeka w starostwie na realizację. Czy radni gminni znajdą w budżecie pieniądze na jego wykonanie?

- Czy jest taka możliwość, żeby jeszcze za tej kadencji rady gminy zrobić chodnik w Mechowcu od biblioteki do skrzyżowania? - dopytywał Józef Durak, radny z Mechowca podczas ostatniej sesji rady gminy (31 sierpnia).

Na pytanie samorządowca odpowiadał Henryk Wojdyło, radny powiatu i pracownik urzędu gminy, zajmujący się inwestycjami. - Jeżeli rada gminy przeznaczy środki na budowę tego chodnika, to zapewniam, że gotowy projekt czeka na realizację na półce w starostwie – tłumaczył inspektor Wojdyło. - Decyzje w tym względzie nie leżą jednak po stronie powiatu, tylko po stronie Rady Gminy Dzikowiec. Takie są ustalenia, że za chodniki odpowiadają raczej gminy i wykonują je z własnych środków - wyjaśniał radny i zaznaczył, że każdy chodnik jest potrzebny, jednak wszystko jest ograniczone pieniędzmi. Tych wciąż brakuje.

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE