Reklama

Chciała się zabić. Znaleźli ją w Komorowie

Opublikowano: sob, 14 mar 2020 22:22
Autor:

Chciała się zabić. Znaleźli ją w Komorowie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Funkcjonariusze pomogli 52-letniej kobiecie, która chciała targnąć się na swoje życie. Mowa o mieszkance powiatu tarnobrzeskiego

W poniedziałek (9 marca) funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, o tym, że kobieta może popełnić samobójstwo. Z przekazanych mundurowym informacji wynikało, że 52-latka wynajmowała mieszkanie na terenie Tarnobrzega. Nikogo tam jednak nie zastali. Zauważyli jednak pozostawione, niepokojące zapiski.

- Z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia, policjanci rozpoczęli poszukiwania kobiety. Z posiadanych informacji wynikało, że 52-latka miała przy sobie telefon komórkowy i odjechała własnym autem - informuje KMP w Tarnobrzegu. 

Policjanci ustalili, że kobieta może przebywać w Komorowie (gm. Majdan Królewski). Tam funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli, w odległości kilkudziesięciu metrów od pobocza, stojący w lesie samochód.

- Wewnątrz, na siedzeniu kierowcy, zauważyli nieprzytomną kobietę. Udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. 52-latka trafiła do szpitala - dodają tarnobrzescy funkcjonariusze. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE