Reklama

Ceny przyłbic w Kolbuszowej szokują

Opublikowano:
Autor:

Ceny przyłbic w Kolbuszowej szokują  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W tej sprawie z naszą redakcją kontaktowało się już kilku Czytelników z powiatu kolbuszowskiego.

Dzwoniący, chcieli poruszyć temat cen przyłbic. Jak wiadomo, zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, jest naszym obowiązkiem. 

- Ale czy rząd nie powinien wpłynąć na ceny przyłbic? - podkreślał mężczyzna. 


- Byłam w szoku jak usłyszałam cenę za przyłbicę - dodała kobieta z gminy Niwiska. Jak zgodnie dodają nasi rozmówcy, producenci przyłbic sporo zyskują, ale są to pieniądze z kieszeni zwykłych ludzi. Średnia cena przyłbic na aukcjach internetowych, sięga nawet do 50 zł za sztukę. Podczas jednej z rozmów Czytelniczka, zwróciła uwagę na fakt, że od poniedziałku w niektórych szkołach wszyscy uczniowie, będą zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. 

- Nie chcę, aby moje dzieci cały dzień siedziały w maseczce, dlatego zdecydowałam się na zakup przyłbic, mimo że był droższe. Wiadomo jak dzieci w szkole, obawiam się, że przyłbica nie posłuży za długo - dodała. 

 

Nasza rozmówczyni nadmieniła, że ma trójkę dzieci w szkole podstawowej. 

Jak sytuacjach przedstawia się w sklepach i aptekach na terenie Kolbuszowej? Dowiedzieliśmy się, że cena przyłbicy zasłaniającej całą twarz to ok. 40 zł za sztukę. Natomiast za półprzyłbice, trzeba zapłacić od 8 zł do nawet 25 zł za sztukę. Jednak klienci aptek w ostatnim czasie częściej wybierają przyłbicę niż jednorazowe maseczki. Cena za jednorazowe maseczki to około 2 zł za sztukę. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE