Reklama

„Cała Polska czyta dzieciom”

Opublikowano:
Autor:

„Cała Polska czyta dzieciom” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czytanie bajeczek rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, uczy oraz bawi. Dlatego też akcja popularyzująca czytanie pn. „Cała Polska czyta dzieciom” trwa nieprzerwanie od trzynastu edycji. W tegorocznej inicjatywie uczestniczyli m.in. przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej.

Akcja czytania bajeczek organizowana jest przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kolbuszowej. Uczestniczą w niej przedstawiciele instytucji powiatowych oraz gminnych, ale również zaproszeni goście. Nie inaczej było w tym roku. W poniedziałkowe przedpołudnie dzieciom z Przedszkola nr 3 w Kolbuszowej czytali: Wicestarosta Kolbuszowski Wojciech Cebula, Przewodniczący Rady Powiatu Mieczysław Burek oraz Wioletta Posłuszna. Najmłodsi usłyszeli ciekawe historie z życia żółwia Franklina oraz Kubusia Puchatka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE