Reklama

Skatepark w Kolbuszowej zostanie wyremontowany

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Skatepark w Kolbuszowej zostanie wyremontowany - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znajdujący się przy ul. Popiełuszki skatepark w końcu doczeka się remontu. Jak zapowiada magistrat, renowacja ma się odbyć jeszcze w lipcu. Na razie jednak obiekt pozostaje zamknięty.

Kolbuszowski skatepark powstał w 2007 roku przy budynku pływalni. Na położenie asfaltu i ogrodzenie działki wydano wówczas ponad 70 tys. zł. Rok później, dzięki ofiarności firmy Skanska, pojawiła się tam minirampa. Była to jedyna atrakcja, jaką młodzi mieszkańcy mogli znaleźć na tym obiekcie, dlatego radzili sobie na własną rękę. Z wykonywanych konstrukcji cieszyli się jednak niedługo. Przeszkody były regularnie usuwane przez pracowników gminy, ze względu na brak wymaganych atestów. I choć magistrat obiecywał przekazywać co roku pieniądze na remont rampy, dziś skatepark jest zamknięty. – To ze względu na zdewastowane urządzenia, które mogą zagrażać bezpieczeństwu korzystających – tłumaczy Andrzej Selwa z urzędu miejskiego.

Więcej w Korso nr 26/29.06.2016

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE