Reklama

Był wyczerpany i odwodniony. W odnalezieniu zaginionego mężczyzny pomogli kolbuszowscy dzielnicowi

Opublikowano:
Autor:

Był wyczerpany i odwodniony. W odnalezieniu zaginionego mężczyzny pomogli kolbuszowscy dzielnicowi  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad sto kilometrów od domu przejechał rowerem zaginiony 66-letni mężczyzna, którego w czwartek (31 maja) odnaleźli w Cmolasie dzielnicowi z kolbuszowskiej jednostki.

O pomoc w odnalezieniu swojego ojca, poprosił policjantów mężczyzna, który wyjaśnił, że 66-latek wyjechał we wtorek rano rowerem z domu i dotychczas nie wrócił.

- Zgłaszający zaznaczył, że jego ojciec jest po chorobie, która uniemożliwia mu pełny kontakt z otoczeniem, z tego też powodu ma założone urządzenie umożliwiające lokalizację, które pomaga rodzinie w jego odnalezieniu w przypadkach, kiedy oddali się od domu - wyjaśnia Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

- Zgłaszający był przekonany, że mężczyzna zatrzymał się u rodziny i rano powróci, ale kiedy urządzenie wskazało, że 66-latek porusza się drogą krajową nr 9, w rejonie Kolbuszowej, wówczas powiadomił policję - dodaje przedstawicielka policji.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Rowerzystę dzielnicowi zauważyli w Cmolasie.

- Mężczyzna poszedł z policjantami do radiowozu, był wyczerpany i odwodniony - mówi rzeczniczka. 

Policjanci udzielili mieszkańcowi powiatu krośnieńskiego niezbędnej pomocy i wezwali pogotowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE