Reklama

Był agresywny i groził policjantom

Opublikowano: pon, 6 lip 2020 13:17
Autor:

Był agresywny i groził policjantom  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niemal 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca opla, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Komorowie. Podczas czynności przy mężczyźnie znaleziono susz roślinny. 51-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał m.in. zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i znieważenia policjantów.

W sobotę (4 lipca) przed północą, kolbuszowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Mężczyzna jeździł po terenie stacji paliw w Komorowie. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,98 promila alkoholu w jego organizmie.

- W trakcie wykonywanych czynności, 51-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego zachowywał się agresywnie, usiłując groźbami wpłynąć na policjantów, aby odstąpili od czynności służbowych - poinformowała rzecznik prasowa kolbuszowskiej policji. 

 Policjanci znaleźli przy nim susz roślinny, który zostanie poddany dalszym badaniom. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz wywierania groźbą bezprawną wpływu na czynności służbowe policjantów. 51-latek przyznał się do zarzucanych przestępstw. W sprawie trwają dalsze czynności.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE