Reklama

Burmistrz podpisał umowę

Opublikowano: wt, 11 sie 2020 14:09
Autor:

Burmistrz podpisał umowę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek, 10 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej podpisana została umowa na budowę i modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widełka.

Jak informuje kolbuszowski magistrat, zakres zadania obejmuje remont drogi gminnej wewnętrznej Widełka-Styków. Prace będą polegały na remoncie nawierzchni asfaltowej na odcinku drogi o dł. 1020 m i szer. 5 m. oraz naprawie poboczy gruntowych.

Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego, zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM” Piaseczna. Całkowita wartość zadania wynosi 240 817,91 zł. Inwestycja dofinansowana została z dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w kwocie 72 tys. zł

- czytamy na stronie UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.