Reklama

Brak wody w kranach. Problem dotknie tysięcy mieszkańców naszego powiatu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Brak wody w kranach. Problem dotknie tysięcy mieszkańców naszego powiatu  - Zdjęcie główne

Brak wody przewidziany jest przez cały dzień. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy całej gminy Raniżów muszą przygotować się na całodniową przerwę w dostawie wody.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Raniżowie poinformował, że w związku z wykonywaniem prac związanych z modernizacją i przebudową stacji uzdatniania wody w środę, 12 maja, w godzinach od 9 do 20 nastąpi przerwa w dostawie wody. Problem dotknie wszystkich mieszkańców gminy Raniżów. 

Urząd poinformował dodatkowo, że Zakład Gospodarki Komunalnej w Raniżowie został przeniesiony na parter budynku urzędu gminy. Wejść można do niego od strony dawnej biblioteki.

Przypomnijmy, że gmina Raniżów zamierza w 2021 roku wydać ponad 2,3 miliona złotych na przebudowę Stacji Uzdatniania Wody w Raniżowie.

- Prosimy o niezużywanie wody do podlewania ogródków, napełniania basenów, mycia pojazdów itp - apeluje raniżowska gmina.

Planowany termin zakończenia robót to listopad 2021 roku. - O ewentualnych planowanych przerwach w dostawie wody będziemy informować na bieżąco, po uzyskaniu takich informacji od wykonawcy robót - zaznaczają urzędnicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy