Reklama

Bociany wróciły na sesję

Opublikowano:
Autor:

Bociany wróciły na sesję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O zagrażających bezpieczeństwu odchodach ptaków po raz kolejny mówił na sesji radny Gurdak. Co po kilku miesiącach od pierwszej interwencji w tej sprawie zrobiły władze gminy?

Podczas ostatniej sesji (28 grudnia) samorządowiec zwrócił po raz kolejny uwagę na „bociani problem”, z którym muszą mierzyć się mieszkańcy Majdanu Królewskiego. - Chcę złożyć pismo odnośnie gniazda bocianów przy ulicy Tarnobrzeskiej w Majdanie Królewskim. W trakcie modernizacji linii energetycznej wzdłuż drogi krajowej numer dziewięć postawiono jeden słup znacznie bliżej chodnika. Znajduje się na nim bocianie gniazdo – mówił na sesji samorządowiec Gurdak. - Fakt ten spowodował, że w okresie od marca do końca sierpnia chodnik na odcinku około pięciu metrów, na całej szerokości i jeszcze kawałku jezdni, jest zanieczyszczony odchodami ptaków – tłumaczył samorządowiec.

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE