Reklama

Błoto i utrudnienia przez budowę obwodnicy w Kolbuszowej. Co jeszcze przeszkadza mieszkańcom?

Opublikowano:
Autor:

Błoto i utrudnienia przez budowę obwodnicy w Kolbuszowej. Co jeszcze przeszkadza mieszkańcom?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje Krzysztof Czech, dyrektor kontraktu, roboty cały czas posuwają się naprzód. - Dopóki pogoda pozwoli, to będziemy kontynuować pracę - mówi przedstawiciel firmy. - Chcemy zająć się budową wiaduktu.

Mieliśmy wbite pale, teraz chcemy robić podpory - wymienia dyrektor i dodaje, że od 3 km do końca powstaje podbudowa tłuczniowa, a na samym końcu stabilizacja gruntu. - Ja nie mam wyłączonej zimy z kontraktu. Jeżeli będzie pogoda, to będziemy robić - zapewnił. 

Błoto z budowy

 

Niektórzy mieszkańcy korzystający z traktów zbiegających się z budową obwodnicy uskarżają się na utrudnienia i błoto. - Wywlekają to błoto na drogi, a teraz jak przyjdzie mróz to może być niebezpiecznie - mówi jeden z mieszkańców Kolbuszowej.

Jak zapewnia Krzysztof Czech, zarządzający robotami, nie chcą nikomu przeszkadzać. - Jak trzeba, to będziemy ściągać szczotkę i będziemy czyścić. Nie jesteśmy w stanie zapewnić mycia kół ciężarówek za każdym razem, jak wyjeżdżają z placu budowy - dodał dyrektor.

 

Więcej w aktualnym numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE