Reklama

Biznes potrzebuje ludzi od spraw urzędowych

Opublikowano:
Autor:

Biznes potrzebuje ludzi od spraw urzędowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 7 powodów, dla których warto studiować Gospodarkę i administrację publiczną!

Praca w urzędzie? A może obsługa administracyjno-prawna w prywatnej firmie? Gospodarka i administracja publiczna to studia, dzięki którym nie będziesz musiał wybierać. Poznaj 7 powodów, dla których warto studiować ten kierunek!

  1. To jedyny taki kierunek na Podkarpaciu. A to oznacza, że konkurencja do pracy po studiach nie będzie duża. Będziesz dobrze wykształcony w unikatowym i potrzebnym zawodzie.
  2. Nauczymy Cię nie tylko, jak poruszać się w przepisach prawa i wykorzystywać narzędzia elektroniczne w urzędzie, ale też jak odczytywać potrzeby i oczekiwania współpracujących z administracją publiczną przedsiębiorców. Bez trudu odnajdziesz więc swoje miejsce pracy nie tylko w administracji publicznej, ale również w prywatnych firmach w szczególności specjalizujących się w obszarze współpracy transgranicznej oraz prowadzenia administracyjno-prawnej obsługi firm, w tym także w specjalnych strefach ekonomicznych.
  3. Wysoki poziom studiów gwarantuje profesjonalna i doświadczona KADRA. Podczas zajęć uczyć się będziesz od prawdziwych specjalistów, takich jak współpracownik Banku Światowego – prof. dr hab. Bartłomiej Kamiński, czy doradca (of-counsel) w Kancelarii Modzelewska & Paśnik w Warszawie – prof. nadzw. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka. Wiedzę przekazywać będą praktycy – urzędnicy, adwokaci, radcowie prawni, którzy z omawianymi zagadnieniami mają styczność na co dzień.
  4. WSIiZ jest jedynym obok Krajowej Szkoły Administracji i Stowarzyszenia Administracji Publicznej polskim członkiem International Association of Schools and Institutes of Administration (IASIA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół i Instytutów Administracji). IASIA jest partnerem kierunku Gospodarka i administracja publiczna, dlatego program kształcenia jest poddawany ocenie międzynarodowych ekspertów tej organizacji. Dzięki tej współpracy będziesz mieć też możliwość wyjazdu na wymianę międzynarodową do jednej z uczelni członkowskich IASIA.
  5. Podczas studiów będziesz mógł przebyć kursy i zdobyć certyfikaty z zakresu e-administracji. W trakcie studiów możesz zdobyć m.in. Certyfikat e-DOK –certyfikat wydawany wspólnie z Centralnym Ośrodkiem Informatyki potwierdzający umiejętności zarządzania dokumentami i zadaniami pracowników w administracji publicznej, a także Certyfikat Legislator – certyfikat wydawany wspólnie z ABC PRO sp. z o.o. potwierdzający umiejętność obsługi Edytora Aktów Prawnych XML Legislator Standard.
  6. Na zajęciach takich jak : gospodarka publiczna, prawo handlowe, zarządzanie publiczne, elektroniczne formy działania administracji publicznej. Te i inne umiejętności będziesz szkolić na praktykach w partnerskich instytucjach wyposażymy Cię w praktyczne umiejętności.
  7. W tym roku WSIiZ skończyła 20 lat! Mamy duże doświadczenie w kształceniu na kierunku administracja. Współpracujemy z wieloma instytucjami publicznymi, w tym urzędami, więc… czujemy ten „rynek” i znamy jego potrzeby.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do studiowania Gospodarki i administracji publicznej, dowiedz się więcej na wsiz.rzeszow.pl/gospodarka i dołącz do nas!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE