Reklama

BIESZCZADY. Pijany kapitan statku pasażerskiego. Na pokładzie były dzieci

Opublikowano:
Autor:

BIESZCZADY. Pijany kapitan statku pasażerskiego. Na pokładzie były dzieci  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mężczyznę zatrzymali policjanci pełniący służbę na wodach Jeziora Solińskiego

Informację o nietrzeźwym kapitanie mundurowi otrzymali w poniedziałek, 8 lipca, przed godz. Policjanci zauważyli, jak statek dobija do portu w Polańczyku.

- Z jego pokładu zeszło 10 osób, wśród nich małe dzieci. Byli to turyści, którzy skorzystali z oferty kapitana i popłynęli z nim w rejs wycieczkowy - informują mundurowi z KPP w Lesku. 

Mężczyzną, który sterował statkiem okazał się 62-letni mieszkaniec Krosna, który w organizmie miał 1,38 promila alkoholu. 62-latek przyznał, że pił przed rejsem.

- Za pływanie statkiem w stanie nietrzeźwym grozi mężczyźnie do 2 lat pozbawienia wolności. Szlak wodny jest traktowany jak droga publiczna. Sąd zadecyduje, czy zachowa on uprawnienia do kierowania statkiem pasażerskim i dyplom kapitana żeglugi śródlądowej - wyjaśniają mundurowi. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE