Reklama

Bez kasy w starostwie

Opublikowano:
Autor:

Bez kasy w starostwie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 2 listopada gotówką nie zapłacimy już w kasie mieszczącej się na parterze kolbuszowskiego starostwa.

Punkt Obsługi Klienta, w którym można było uiszczać opłaty, został zlikwidowany. Powód? - Bank, który prowadził tam swój oddział, nie jest już tą lokalizacją zainteresowany – wyjaśnia Józef Kardyś, starostwa kolbuszowski. - Ogłosiliśmy przetarg, ale innych chętnych też nie było. Nawet propozycja niepobierania czynszu nikogo nie skusiła. Zależało nam na tym, aby kasa tam była, niestety nic więcej nie mogliśmy zrobić – dodaje włodarz powiatu.

Zamknięcie okienka, w którym można było np. opłacić rejestrację auta (kasa znajdowała się naprzeciwko Wydziału Transportu i Komunikacji), nie oznacza, że nie zapłacimy na miejscu. - Wprowadziliśmy płatność bezgotówkową. Terminale już mamy i będzie można np. w tym samym pokoju, w którym rejestrujemy auto, od razu zapłacić, tyle, że kartą – wyjaśnia starosta.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE