Reklama

Betlejemskie światełko pokoju u kolbuszowskich policjantów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kolbuszowa

Betlejemskie światełko pokoju u kolbuszowskich policjantów  - Zdjęcie główne

Betlejemskie światełko trafiło do kolbuszowskich policjantów. | foto KPP Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Światełko pokoju kolbuszowscy harcerze przynieśli do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Betlejemskie Światło Pokoju to symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei, który za pośrednictwem skautów wędruje prawie po całej Europie.

Jak co roku dotarło też do kolbuszowskiej jednostki policji. Przynieśli je wraz z życzeniami dla kolbuszowskich policjantów i pracowników harcerze z ZHP Hufiec Kolbuszowa im. Janka Bytnara.

Światełko przyjęła nadkomisarz Anna Antkiewicz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej, która również przekazała harcerzom życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy