Reklama

Będzie STRAJK KOBIET w Kolbuszowej. Kiedy?

Opublikowano: wt, 27 paź 2020 14:52
Autor:

Będzie STRAJK KOBIET w Kolbuszowej. Kiedy?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkanki powiatu kolbuszowskiego również postanowiły przyłączyć się do protestów i stanowczo sprzeciwiają się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Na Facebooku zorganizowano wydarzenie pn.: "Strajk Kobiet - Kolbuszowa - Spacer przeciwko piekłu". Link dostępny TUTAJ.


Wydarzenie ma odbyć się jutro (środa, 28 października) o godz. 18 na kolbuszowskim rynku. Do wydarzenia na Facebooku dołączyła już ponad 70 osób.


- Nie składamy parasolek! Przychodzimy w maseczkach - dbajmy o siebie i innych. Trzymamy odległość 2 metrów. To spacer! Spotykamy się na kolbuszowskim rynku, odwiedzamy biuro poselskie Chmielowca i wracamy na rynek. Idziemy jeden za drugim, nie rozdzielamy się. Krzyczymy, hałasujemy, skandujemy - sprawmy, że nas usłyszą! Gwizdki i bębny miło widziane! Zabieramy transparenty, parasolki i znicze. Ubieramy się na czarno. Każdy/każda jest organizatorem/organizatorką spaceru, jesteśmy w tym razem. ZABIERZCIE WIESZAKI, ZNICZE I TRANSPARENTY Udostępnijcie wydarzenie! Niech będzie nas dużo!

- czytamy na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE