Reklama

Będzie siłownia w Cmolasie. Możliwy także salon masażu i kosmetyczka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Będzie siłownia w Cmolasie. Możliwy także salon masażu i kosmetyczka  - Zdjęcie główne

W cmolasie powstanie siłownia i nie tylko. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas otrzymała ponad milion złotych dofinansowania na rozbudowę krytej pływalni w Cmolasie. Mowa o siłowni, a także gabinet masaży i salon kosmetyczny.

Cmolaski urząd otrzymał ponad 1,2 miliona złotych z Funduszu Polski Ład. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę siłowni wewnętrznej przy basenie w Cmolasie.

W ramach realizacji inwestycji zaplanowano do wykonania rozbudowę i przebudowę część budynku krytej pływalni w Cmolasie z przeznaczeniem na utworzenie siłowni wewnętrznej.

- Będzie to budynek dwukondygnacyjny, przy czym piętro to zagospodarowane poddasze (bez drugiego stropu) doświetlone oknami dachowymi

- informuje urząd.

Dolna kondygnacja będzie się składać z siłowni z wydzielonymi strefami, ze sprzętem treningowym do ćwiczeń aerobowych i strefą „siłową” wraz z wyposażeniem w urządzenia do ćwiczeń.

Na parterze umiejscowiona będzie szatnia ogólna na odzież wierzchnią, toalety, przebieralnie z szafkami i prysznicami dla kobiet i mężczyzn. Na górnej kondygnacji zaplanowano do wykonania większą salę fitness z lustrami oraz drabinkami na ścianie, a także przebieralnie i toalety.

- Zaplanowano również pomieszczenie magazynowe na sprzęt, środki czystości oraz pomieszczenia z przeznaczeniem na gabinet masażu, salon kosmetyczny lub pomieszczenie dla personelu

- dodaje cmolaska gmina.

  • Przewidywany okres realizacji inwestycji - do 12 miesięcy
  • Przewidywany termin zakończenia inwestycji - 31 października 2023 rok
  • Przewidywana wartość inwestycji - 1 400 000 zł 
  • Deklarowana kwota udziału własnego - 140 tys. zł 
  • Procentowy udział własny - 10,00 %
  • Kwota wnioskowanych środków - 1 260 000 zł 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy