Reklama

Basen w Cmolasie w remoncie. Zobacz zdjęcia z postępu prac

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa remont basenu w Cmolasie. Prace obejmują szeroki zakres, stąd nieuniknione było zamknięcie pływalni.

Najpotrzebniejszą sprawą był remont niecki basenowej. Przez ponad 20 lat przeprowadzano jedynie doraźne naprawy. Kilka lat temu został uszkodzony laminat na niecce. 

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie poinformował o zamknięciu pływalni w związku z remontem. Ośrodek poinformował także, że wszystkie wykupione karnety zarówno na pływalnię, jak i na zajęcia aqua aerobiku pozostaną aktywne po ponownym uruchomieniu pływalni. Zostaną przedłużone o przerwę spowodowaną zaplanowanym remontem.

Jak zaznaczył Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, remont idzie zgodnie z planem, a wykonawca zajmuje się aktualnie remontem niecki. Nic nie wskazuje na opóźnienia, stąd prawie pewne jest to, że basen wznowi działalność od wakacji. 

Zniszczeniu uległ m.in. laminat wewnętrzny niecki. Ponadto mocno wyeksploatowane są filtry basenowe. Do wymiany są także płytki na basenie, w szatniach oraz pod prysznicami.

Zakres zaplanowanych prac obejmuję m.in. wymianę filtrów basenowych, remont niecki i wymianę membrany, płytek na plaży basenowej i w szatniach oraz wymianę panelu sterującego. 

Do wakacji 

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie poinformował o zamknięciu pływalni w związku z remontem.

- Uprzejmie informujemy, iż od 28 marca pływalnia kryta będzie nieczynna z powodu remontu. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie na wakacjach

- czytamy na Facebooku OWiR Cmolas. 

Ośrodek poinformował także, że wszystkie wykupione karnety zarówno na pływalnię, jak i na zajęcia aqua aerobiku pozostaną aktywne po ponownym uruchomieniu pływalni.

- Zostaną przedłużone o przerwę spowodowaną zaplanowanym remontem. Prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy początkiem wakacji

- wyjaśnia cmolaski OWiR. 

Z Polskiego Ładu 

Gminie Cmolas udało się pozyskać na remont basenu pieniądze pochodzące z funduszu Polski Ład. Urząd planował na to zadanie przeznaczyć nieco ponad milion złotych. Do gminy wpłynęła tylko jedna oferta, która opiewa na wyższą kwotę. Firma z Tarnobrzega zaproponowała, że zajmie się pracami za nieco ponad 1,5 miliona złotych brutto. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy