Reklama

Basen dla uczniów

Opublikowano: ndz, 12 lut 2017 05:02
Autor:

Basen dla uczniów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI „Umiem pływać”, to nowy projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki. Będzie on również realizowany w szkołach z terenu gminy. Jakie są szczegóły tego przedsięwzięcia?

Gmina Niwiska otrzymała dofinansowanie, które przeznaczone będzie na prowadzenie i organizację zajęć sportowych. Odbywać się one będą w ramach projektu powszechnej nauki pływania. Kwota przekazana na ten cel z Ministerstwa Sportu i Turystyki wynosi 13 tys. 820 zł. Zgodnie z regulaminem pokryje ono 50 procent kosztów, natomiast pozostałe 50 procent zostanie sfinansowane ze środków własnych gminy.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.