Reklama

Barbara Bochniarz interweniuje w sprawie kuriozalnego zakazu na ul. Krakowskiej w Kolbuszowej. "Policja nie reaguje" - mówi.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: A. Pocałuń

Barbara Bochniarz interweniuje w sprawie kuriozalnego zakazu na ul. Krakowskiej w Kolbuszowej. "Policja nie reaguje" - mówi. - Zdjęcie główne

Barbara Bochniarz po raz kolejny interweniuje w sprawie ruchu na ulicy, przy której mieszka. | foto A. Pocałuń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radna jak i mieszkańcy chcą zaznać trochę spokoju. Nie podobają się im samochody jeżdżące pod oknami. O co chodzi?

Barbara Bochniarz, członkini Rady Miejskiej w Kolbuszowej, prosi władze urzędu o postawienie nowych znaków drogowych oraz ograniczenia prędkości z 50 km/h do 40 km/h na ul. Krakowskiej. Na tym nie koniec. 

- Przy zjeździe w ul. Krakowską z ul. Piłsudskiego zamontowano znak drogowy zakaz wjazdu samochodów powyżej 3,5 tony, natomiast od wjazdu z ul. Polnej w ul. Krakowską takiego znaku nie zamontowano

- argumentuje radna Barbara Bochniarz. Samorządowiec podkreśla, że powoduje to to, że ul. Krakowską jeżdżą autobusy i inne samochody ciężarowe. 

- Policja nie reaguje na te przejazdy, bo co to za kuriozalny zakaz, który obowiązuje tylko z jednej strony ulicy - zaznacza autorka interpelacji i dodaje: - Z ul. Piłsudskiego na ul. Krakowską samochody, w tym osobowe, wjeżdżają z impetem, stąd wniosek o ograniczenie na tej ulicy prędkości. 

Zdaniem radnej takie zabieg pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo na tym odcinku drogi, czego domagają się z kolei mieszkańcy ulicy. 

Urząd odpisał, że interpelacja radnej Barbary Bochniarz zostanie przekazana do rozpatrzenia przez powiatową komisję bezpieczeństwa ruchu drogowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy