Reklama

Awaria wodociągu. ZGKiM apeluje do mieszkańców o pomoc

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Awaria wodociągu. ZGKiM apeluje do mieszkańców o pomoc  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na sieci wodociągowej zasilanej z ujęcia w Widełce nastąpiła awaria, której miejsca nie zlokalizowano. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej prosi o pomoc.

Woda z ujęcia w Widełce (gm. Kolbuszowa) trafia do kranów mieszkańców siedmiu sołectw. Do awarii mogło dojść na terenie każdego z nich.

- Uprasza się mieszkańców miejscowości Widełka, Kupno, Bukowiec, Domatków, Przedbórz, Huta Przedborska, Poręby Kupieńskie o niezwłoczne przekazanie informacji w przypadku zauważenia miejsca wypływu wody na trasie wodociągu lub z niezamieszkałego budynku

- apelują pracownicy ZGKiM Kolbuszowa.

Z zakładem można kontaktować się pod nr telefonu 17 22 75 227 lub 17 22 71 999.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy