Reklama

Apel Prasy i Gazet Lokalnych do wojewody i marszałka

Opublikowano: pon, 13 kwi 2020 09:00
Autor:

Apel Prasy i Gazet Lokalnych do wojewody i marszałka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Media lokalne podobnie jak samorządy - są najbliżej ludzi, mieszkańców województw, powiatów, miast i gmin. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji, przyglądanie się lokalnej polityce czy sportowi, nagłaśnianie spraw, problemów, obaw, a także sukcesów naszych czytelników. Jesteśmy jednocześnie najsłabszym ogniwem wśród wydawców prasy, a nasze obroty z powodu pandemii koronawirusa spadły niejednokrotnie o kilkadziesiąt procent.

Toteż z inicjatywy Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, Stowarzyszenia Prasy Lokalnej oraz Izby Wydawców prasy wystosowaliśmy apel do podkarpackiej wojewody Ewy Leniart, oraz marszałka Władysława Ortyla, który publikujemy w formie listu otwartego.

- Szanowna Pani Wojewodo!

W trudnej rzeczywistości wywołanej pandemią koronawirusa, niezwykle istotną rolę spełnia prasa, nie tylko przekazując informacje, ale przede wszystkim edukując czytelników oraz integrując ich wokół idei wspólnych działań zmierzających do ograniczenia wpływu epidemii na codzienne życie  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.