Reklama

Reklama

Anna Antkiewicz oficjalnie zastępcą komendanta

Opublikowano: 3 czerwca 2020 10:48
Autor:

Anna Antkiewicz oficjalnie zastępcą komendanta  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, nadkom.Anna Antkiewicz została powołana na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.

Nadkomisarz Anna Antkiewicz, zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. Henryka Moskwy, od  1 czerwca została powołana na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.

- Pani Komendant pełniła obowiązki na stanowisku I Zastępcy od 3 lutego 2020r. Z dniem 1 czerwca została powołana na to stanowisko. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej insp. Stanisława Babuli, nadkom. Anna Antkiewicz odebrała rozkaz personalny i gratulacje - informuje kom. Jolanta SKubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

O powołaniu nadkomisarz pisaliśmy także TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.