Reklama

Alkohol usunięty z sesji

Opublikowano: wt, 17 sty 2017 05:58
Autor:

Alkohol usunięty z sesji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ostatniej sesji rady gminy (28 grudnia) radni wnioskowali o wycofanie z porządku obrad trzech punktów. Czyje wnioski okazały się skuteczne?

Koncesja alkoholowa, przekształcenie szkoły w Staniszewskiem i nadanie nazwy ulicy w Raniżowie - w tych trzech sprawach część radnych nie chciała jeszcze ostatecznie głosować.

Niekorzystny obraz gminy
W imieniu grupy radnych Jan Puzio, radny z Raniżowa, złożył wniosek formalny o wykreślenie z porządku obrad punktu piątego dotyczącego udzielenia koncesji alkoholowej. - Nie możemy na każdej sesji dyskutować o sklepach monopolowych. To nam, po prostu odbiera jakąkolwiek powagę. Czy w naszej gminie nie ma ważniejszych spraw? - argumentował swoje stanowisko samorządowiec Puzio. - Na ostatniej sesji została podjęta w tym temacie jakaś decyzja.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    ciekawy

    "Alkohol usunięty z sesji", czy to oznacza, że nasi nieza-radni grzali wcześniej wódę do oporu na obradach???

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    zły

    a może tak by nasi radni zajeli się utrzymaniem dróg podczas zimy przecież mieszkancy jeżdżą po lodowisku problemów jest mnóstwo a w koncu może zwrócic uwagę co mieszkancy spalają w swoich piecach przecież to też jest tragedia odpady są spalane wieczorem nie można z domu wyjść bo dusi zero reakcji na trucicieli następna sprawa kanalizacja przecież ... Rozwiń