Reklama

Alkohol i rajdy - mieszkańcy zgłaszają zagrożenia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Alkohol i rajdy - mieszkańcy zgłaszają zagrożenia - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jakie zagrożenia zgłaszali mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego na krajową mapę zagrożeń? Sprawdzamy. - W minionym tygodniu odnotowaliśmy kilkanaście zgłoszeń na krajowej mapie zagrożeń - poinformowała Jolanta Skubisz-Tęcza, przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

14 sygnałów od mieszkańców naszego powiatu dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości w Raniżowie, Dzikowcu, Cmolasie, Hadykówce, Majdanie Królewskim przy ul. Rzeszowskiej, Tarnobrzeskiej i Sandomierskiej, w Hucie Komorowskiej, Lipnicy i Domatkowie. Potwierdzono też zgłoszenie dotyczące niewłaściwej infrastruktury drogowej w Wilczej Woli

Mundurowi nie potwierdzili zgłoszeń odnośnie spożywania alkoholu w Woli Rusinowskiej oraz przy ul. Nowe Miasto w Kolbuszowej, a także grupowania się małoletnich zagrożonych demoralizacją przy ul. 11-go Listopada w Kolbuszowej, nielegalnych rajdów samochodowych przy ul. Popiełuszki w Kolbuszowej i przekraczania dozwolonej prędkości w Mechowcu.

Funkcjonariusze są w trakcie weryfikacji sygnałów dotyczących spożywanie alkoholu w Wilczej Woli i Bukowcu, przekraczanie dozwolonej prędkości w Hucinie, Raniżowie, Przedborzu, Kupnie i Widełce. 

- KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA -

Zapewnia mieszkańcom łatwiejszy kontakt ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Dzięki temu narzędziu mogą oni łatwo i anonimowo zgłosić sytuacje w swoim otoczeniu, które uważają za niebezpieczne. Mapa pomaga również wskazać miejsca, na które lokalne służby powinny zwrócić szczególną uwagę. Policja weryfikuje sygnały o zagrożeniach, a jeśli informacje okażą się prawdziwe, podejmuje odpowiednie działania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy