Reklama

Akcja "Prędkość" w powiecie kolbuszowskim. W ten weekend wzmożone kontrole policji

Opublikowano:
Autor:

Akcja "Prędkość" w powiecie kolbuszowskim. W ten weekend wzmożone kontrole policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od dziś do niedzieli kolbuszowscy policjanci prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Jak wynika z policyjnych statystyk niedostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków ruchu jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Planowane działania mają na celu ograniczenie tego zjawiska i poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

Jak informuje komisarz Jolanta Skubisz-Tęcza, oficr prasowy KPP w Kolbuszowej, działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość” prowadzone będą 23, 24 i 25 sierpnia. - Policjanci z miernikami prędkości będą pracować nie tylko przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych dróg krajowych czy wojewódzkich, ale również w miejscach, gdzie występuje zwiększone zagrożenie - dodaje rzecznik prasowa.

Kierujący muszą liczyć się w tych dniach z częstszymi kontrolami. Działania prowadzone będą na terenie całego Podkarpacia.

Ich celem jest nie tylko ujawnianie i sankcjonowanie przypadków przekraczania prędkości, ale przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa na naszych drogach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE