Reklama

Reklama

20 tysięcy na remont toalet

Opublikowano: 8 września 2020 13:49
Autor:

20 tysięcy na remont toalet  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Niwiska otrzyma pomoc finansową z Budżetu Województwa Podkarpackiego.

Jak informuje gmina Niwiska, w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017 – 2020 nastąpi modernizacja budynku wielofunkcyjnego w Leszczach  - I etap (remont toalet).

Wnioskowana kwota pomocy finansowej to 10 tys. zł. Wkład własny gminy to ponad 11 tys. zł. Całkowity przewidziany koszt remontu toalet wynieść ma ponad 21 tys. zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Edward

    Jeszcze jak by tak Pani wójt ze swoich obfitych poborów dorzuciła z 10 tys. zł - no chociać 5 tys. to standard toalet byłby jeszcze lepszy. Warto przemyśleć - może to nie jest taki bezsensowny pomysł.