Reklama

19. Mecz Noworoczny w Kolbuszowej dla Sokoła

Opublikowano:
Autor:

19. Mecz Noworoczny w Kolbuszowej dla Sokoła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sokół Kolbuszowa Dolna po raz szósty z rzędu zwyciężył w rozgrywanym tradycyjnie w Nowy Rok meczu o puchar burmistrza Kolbuszowej.

Pierwszego gola zdobył Tomasz Warzocha, grający w barwach Kolbuszowianki. Popularny „Czocha” nie pierwszy raz zgarnął statuetkę od posła RP Zbigniewa Chmielowca (przekazaną przez Grażynę Halat – sołtys Kolbuszowej Dolnej). Był pierwszy również w 2015 roku. – Warunki do gry nie były łatwe – przyznawał Warzocha. Kolbuszowianka była blisko przerwania serii Sokoła, prowadziła już 4:2, ale sokołom udało się odrobić straty. – Widać było, że chłopakom zależy – oceniał Dariusz Widelak, prezes Sokoła. Mecz zakończył się remisem 4:4 i o tym, kto odbierze okazały puchar z rąk burmistrza Jana Zuby zdecydowały karne. Po ośmiu seriach, Sokół wygrał 6:5.– MVP meczu był Norbert Król. Pokazał klasę w regulaminowym czasie i w rzutach karnych – podkreślał „Czocha”.

Kolbuszowianka – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:4 (1:2), karne 5:6

Bramki: Warzocha 2, Ł. Cetnarski, Dziedzic – P. Karkut 2, Kołacz (karny), Chmielowiec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE