Reklama

160 na liczniku

Opublikowano:
Autor:

160 na liczniku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na jednej z kolbuszowskich ulic został zatrzymany kompletnie pijany kierowca. Mężczyzna wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Nowej Dębie i przez kilkanaście kilometrów uciekał przed radiowozem.

Uwagę policjantów z komisariatu w Nowej Dębie zwrócił kierowca renaulta megana. Sprawiał wrażenie, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusze natychmiast dali mu sygnał do zatrzymania. Ten jednak zignorował polecenia, znacznie przyspieszył i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli za nim w pościg, włączając sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca renaulta coraz bardziej przyśpieszał, w pewnym momencie w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 160 km/h. - Podczas ucieczki nie pozwalał się wyprzedzić, jechał poboczem lub chodnikiem, zajeżdżał drogę funkcjonariuszom oraz stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym – wyjaśnia Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowy KMP w Tarnobrzegu. Policyjny pościg prowadzili policjanci z komisariatu w Nowej Dębie, później dołączyli do nich mundurowi z Kolbuszowej. Uciekinier został zatrzymany na jednej z kolbuszowskich ulic.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE