Reklama

- W Raniżowie brakuje kilkunastu metrów chodnika - skarży się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

- W Raniżowie brakuje kilkunastu metrów chodnika - skarży się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI "Urwany" w pewnym momencie chodnik, wąska ulica i szybko jadące samochody to główny problem pieszych zmierzających w stronę sklepu przy ulicy Rzeszowskiej w Raniżowie.

O interwencję, w sprawie tego newralgicznego miejsca, poprosił nas pan Edward z Raniżowa.

- Kontaktuję się w sprawie chodnika, a raczej jego braku, w Raniżowie, wzdłuż drogi prowadzącej do sklepu przy ul. Rzeszowskiej. Dokładnie to chodzi mi o miejsce, w którym kończy się chodnik, a zaczyna rów - wyjaśnił mężczyzna.


Nie ma gdzie uciec

- Jest tam bardzo niebezpiecznie, auta szybko jeżdżą, a klienci sklepu, aby zrobić zakupy, muszą wchodzić na jezdnię lub wąskie pobocze - poinformował mężczyzna.  - Czy odpowiednie organy odpowiedzialne za drogę mają zamiar kiedykolwiek dokończyć chodnik do mostu w Raniżowie tak, aby wyglądało to ładnie, a co najważniejsze, było bezpiecznie? - dopytywał pan Edward.

 
Może w tym roku

Droga oraz znajdujący się przy niej chodnik są w zarządzie powiatu. W sprawie zainterweniowaliśmy więc u Eugeniusza Szczebiwilka,  dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej.

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE