Reklama

- Miałbym prośbę do pana wójta, aby kupić panom sołtysom co najmniej jeden, a najlepiej dwa mikrofony - powiedział Jan Puzio

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

- Miałbym prośbę do pana wójta, aby kupić panom sołtysom co najmniej jeden, a najlepiej dwa mikrofony - powiedział Jan Puzio - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przewodniczący Rady Gminy Raniżów zaapelował do wójta, aby sołtysów obecnych podczas obrad wyposażyć w mikrofony.

Jak dodał szef rady, na nagraniach sesji dostępnych w Internecie sołtysi nie są dostatecznie słyszalni.  - Wiadomo, że posiedzenia są transmitowane w Internecie, a nagrania stanowią dokument - wyjaśnił. - Jeśli ten mikrofon się nie pojawi, to niestety panowie sołtysi będziecie musieli podchodzić tutaj do mikrofonów, które znajdują się przy radnych i z nich korzystać - dodał.

Wójt, w odpowiedzi na prośbę radnego Puzio, stwierdził, że zakup dodatkowych mikrofonów nie będzie problemem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE