Reklama

Podkarpacie: Włodzimierz Bodnar kontra rząd! Lekarz odpowiedział rzecznikowi resortu zdrowiu

Opublikowano: pt, 9 kwi 2021 14:52
Autor: | Zdjęcie: Przychodnia Optima

Podkarpacie: Włodzimierz Bodnar kontra rząd! Lekarz odpowiedział rzecznikowi resortu zdrowiu - Zdjęcie główne

foto Przychodnia Optima

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Włodzimierz Bodnar odpowiedział rzecznikowi resortu zdrowia Wojciechowi Andrusiewiczowi, który leczenie amantadyną nazywa "testowaniem na ludziach". - Ogłoście od razu wyniki badania, że nie wykazały skuteczności amantadyny!

Przypomnijmy. Badania kliniczne, które mają sprawdzić, czy amantadyna może być używana w leczeniu pacjentów zakażonych SARS-CoV-2 rozpoczęły się dopiero w 391 dniu epidemii w Polsce. Temat ten nadal wywołuje kontrowersje. Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz leczenie amantadyną nazwał "eksperymentem". - Na świecie nie ma żadnych wiarygodnych danych dotyczących amantadyny i oddziaływania na COVID-19. To nie jest kwestia tylko Polski, że Polska nie prowadziła badań nad amantadyną - powiedział.

CZYTAJ TAKŻE:

Włodzimierz Bodnar, pulmonolog z Przemyśla, który jako jeden z pierwszych w kraju zaczął stosować ten specyfik w terapii COVID-19 odpowiedział urzędnikowi.

- Zapytam wprost: czym Panu zaszkodziła amantadyna, że została zastosowana w leczeniu chorych pacjentów – nawet jakby nie pomogła? Proszę podać jakie niepożądane działania ma amantadyna. W jaki sposób zaszkodziła i kogo zabiła? Albo kto z powodu (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy