Reklama

Podkarpacie: "Odmrażanie" hoteli i restauracji. Podana została możliwa data

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPRM

Podkarpacie: "Odmrażanie" hoteli i restauracji. Podana została możliwa data - Zdjęcie główne

Jarosław Gowin | foto KPRM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Hotelarze i właściciele restauracji liczyli na to, że na majówce będzie można już działać w nieco większym zakresie niż obecnie. Stało się inaczej. Są jednak pierwsze przymiarki do tego, aby "odmrozić" te dwie branże gospodarki.

Lockdown dla hotelarzy został przedłużony do 3 maja. Ta decyzja dla prowadzących taką działalność gospodarczą jest katastrofą! Branża gastronomiczna też nie jest w łatwej sytuacji.

CZYTAJ TAKŻE:

Branża gastronomiczna liczy na złagodzenie obostrzeń sanitarnych. Minister rozwoju i wicepremier Jarosław Gowin namawia do jak najszybszego odblokowania całej gastronomii, a także innych poszkodowanych przez lockdown branż (turystyka, hotele, eventy, fitness). Jest jednak warunek: na początku wyłącznie dla ozdrowieńców i podwójnie zaszczepionych, legitymujących się odpowiednim certyfikatem zdrowotnym. Wszystko nadal ma odbywać się w reżimie sanitarnym. W pierwszej kolejności być może udostępnione zostaną ogródki na świeżym powietrzu.

Izba Gospodarczej Gastronomii Polskiej przy współpracy z ministerstwem rozwoju przygotowała wytyczne dla branży. Tak w nowej rzeczywistości może wyglądać praca i obsługa w restauracjach. (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy