Reklama

Agata Osiniak z Kolbuszowej: Ponad 50 procent naszego społeczeństwa została oszukana? Lekarz ostro o szczepionkach [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Agata Osiniak z Kolbuszowej: Ponad 50 procent naszego społeczeństwa została oszukana? Lekarz ostro o szczepionkach [WIDEO] - Zdjęcie główne

Agata Osiniak, lekarz z Majdanu Królewskiego, mówiła podczas manifestacji w Rzeszowie (15 stycznia) o szkodliwości szczepionek przeciwko Covid-19.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Agata Osiniak, lekarz pracująca m.in. w ośrodku w Majdanie Królewskim, ostro wypowiedziała się na temat szczepionek przeciwko Covid-19, które nazywa preparatami inżynierii genetycznej.

Agata Osiniak to przedstawicielka polskiego stowarzyszenia niezależnych lekarzy i naukowców, pediatra i specjalistą medycyny rodzinnej. Wystąpiła ona w sobotę, 15 stycznia, na manifestacji w Rzeszowie pod hasłem "Stop segregacji sanitarnej". 

- Spotkaliśmy się tutaj, aby zaprotestować przeciwko segregacji sanitarnej, czyli dzieleniu ludzi na lepszych i gorszych w dostępnie do pracy, ochrony zdrowia, rekreacji, kultury, uzależniając ten dostęp od przyjęcia tak zwanej szczepionki przeciw Covid-19. Protestujemy także przeciwko przymusowi przyjmowania przez pracowników ochrony zdrowia, szkolnictwa i służb mundurowych szkodliwych, nieskutecznych i nie do końca zbadanych preparatów inżynierii genetycznej przeciw Covid-19

- mówiła lekarz Agata Osiniak z Kolbuszowej.

Nie nazywajcie nas antyszczepionkowcami 

Agata Osiniak podkreśliła w swojej wypowiedzi, aby nie nazywali jej i przedstawicieli stowarzyszenia antyszczepionkowcami. - Jestem pediatrą od 30 lat. Jednym z moich obowiązków jest kwalifikacja dzieci do szczepień, według kalendarza szczepień. Mówimy tutaj o szczepionkach prawdziwych, które, zanim zostały wpuszczone na rynek do stosowania na szerokiej populacji, były badane między pięć a dziesięć lat - tłumaczyła doktor.

- Żaden lekarz, który pracuje, służy ludziom, według zasady "po pierwsze nie szkodzić", nigdy nie poleciłby swojemu pacjentowi preparatu, który był badany parę miesięcy, zanim został dopuszczony do szerokiego zastosowania

- mówiła o szczepionkach przeciwko Covid-19. 

Agata Osiniak zaznaczyła, że preparaty te, jak wynika po roku ich stosowania, nie przerywają transmisji wirusa Sars-Cov2.

- My jako stowarzyszenie protestujemy nie tylko przeciwko przymusowi szczepień. Poszliśmy dalej. W listopadzie skierowaliśmy list to premiera Morawieckiego, do ministra Niedzielskiego i Dworczyka o natychmiastowe zatrzymanie tego tzw. narodowego programu szczepień. Przedstawiliśmy w tym liście liczne badania naukowe, które były publikowane w najbardziej poczytnych międzynarodowych periodykach medycznych  - mówiła pediatra. 

Osiniak podkreśliła, że te tzw. szczepionki są preparatami inżynierii genetycznej, nigdy dotąd niestosowane wśród ludzi. - Są one eksperymentem medycznym, są w trzeciej fazie badań klinicznych. Faza trzecia kończy się dla Pfizera w grudniu tego roku, a dla Moderny w styczniu 2023 roku. Zgodnie z polskim prawem farmaceutycznym, paragraf 37 a każde badanie kliniczne jest eksperymentem medycznym - zaznaczała lekarz. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy