Zacięty i emocjonujący mecz pomiędzy Raniżovią Raniżów a Tempem Cmolas [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORT Dziś (14 maja) na stadionie w Cmolasie odbył się mecz pomiędzy drużynami z Raniżowa i Cmolasu.

Gospodarzami dzisiejszego meczu byli zawodnicy z Cmolasu. Na swoim stadionie piłkarze z Tempa Cmolas zmierzyli się z zawodnikami z Raniżovi Raniżów.

- Nasz rywal KS Tempo Cmolas okupuje 12 pozycję w tabeli z dorobkiem 28 punktów, na co składa się: 9 zwycięstw, 1 remis i 14 porażek. W swoim ostatnim spotkaniu Tempo wygrało 1:0 w Grochowem

- wspominają zawodnicy Raniżovi na swoim profilu na Facebooku.

Ostatni mecz zawodników z Raniżowa z piłkarzami z Cmolasu zakończył się porażką w stosunku 1:2 dla Raniżovi.

- Mimo całej sympatii do drużyny z Cmolasu, musimy ten mecz wygrać, a potem będziemy trzymać za nich kciuki w walce o byt w naszej lidze

- napisali przed meczem zawodnicy z Raniżowa.

Jaki był finał dzisiejszego spotkania? Po długiej walce, która nie obyła się bez kilku fauli, żółtej kartki i kilku spięć, mecz zakończył się remisem (1:1). Bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Zawodnicy i kibice nie byli zadowoleni także z tego, że sędzia za szybko zakończył spotkanie, nie doliczając wystarczającej liczby minut do meczu.