Sokół Kolbuszowa Dolna lepszy do Stali Sanok [ZDJECIA]

SPORT Zawodnicy Sokoła Kolbuszowa Dolna pokonali, na własnym boisku, rywala z Sanoka aż 4:0. Wszystkie bramki zdobył Krzysztof Szymański.

Sanocki zespół w ostatnim czasie (m.in. w letnim oknie transferowym) mocno się osłabił. Kolejne kłopoty kadrowe drużynie z Sanoka doszły kilka dni przed meczem. W efekcie drugi trener Robert Ząbkiewicz musiał wystawić do gry wielu nieogranych młodzieżowców.

Sokół dominował nad osłabionym rywalem od pierwszej do ostatniej minuty. Pokaz strzeleckich umiejętności dał Krzysztof Szymański, który zdobył w tym meczu wszystkie cztery bramki, pierwszą już po 10 minutach gry.

Kolbuszowska drużyna pokazała, że ma spory potencjał. – Grając z rywalem, w takiej dyspozycji jak Stal Sanok w sobotę, wygrana była naszym obowiązkiem – przyznawał po meczu Waldemar Mazurek, trener naszej drużyny.

Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Stal Sanok 4:0 (2:0)

• Bramki: Szymański 10, 33, 54, 72.
  • Sokół: Bieleń - Ilnicki, Darłak, Remut, K. Dziedzic - P. Dziedzic, Kołacz, Ogiba (60 Miazga), Urbaniak (60 B. Dziedzic), Aab (65 Szkolnik) - K. Szymański.