Skończyły udany sezon

Skończyły udany sezon - Zdjęcie główne

SPORT- Jestem dumna z dziewcząt. Zrobiły duże postępy – podsumowuje zakończony kilka dni temu sezon Agnieszka Wilk-Sybicka, opiekun młodziczek Niwy Niwiska.

Młode siatkarki z Niwisk w sobotę (6 maja) w Krośnie powalczyły w ostatnim turnieju wojewódzkich rozgrywek. Pierwszy mecz rozegrały z drużyną gospodarzy - Karpatami. Młode zawodniczki Niwy wygrały 2:0 (25:3, 25:21). - W pierwszym secie przeciwniczki Niwy nie mogły poradzić sobie z zagrywką Emilii Ofiary i kończącym atakiem środkowej Wiktorii Haracz – wspomina Wilk-Sybicka. Z każdym zdobytym punktem Niwiska grały coraz pewniej i do końca seta utrzymywały wysokie prowadzenie. Druga odsłona była bardziej wyrównana, ale końcówka należała do Niwy. - Cały zespół zagrał świetne spotkanie, po którym dziewczyny zeszły wyjątkowo zmęczone – oceniała trener. Drugi mecz siatkarki Niwy przegrały z UKS-em SMS Szóstką Mielec 0:2 (11:25, 20:25). - W pierwszym secie górowały mielczanki, ale już w drugim postawiliśmy opór i do końca próbowaliśmy odrobić straty – podkreśla Wilk-Sybicka. Niwa zagrała w składzie: Patrycja Kulig (kapitan), Izabela Jeł, Emilia Ofiara, Wiktoria Haracz, Wiktoria Opalińska, Katarzyna Wilk, Weronika Mierzejowska, Wioleta Gancarczyk, Weronika Piechota, Natalia Tylutka, Faustyna Wojdyło, Kinga Mycek.