Rusza turniej o puchar wójta. Kto i kiedy zagra?

Rusza turniej o puchar wójta. Kto i kiedy zagra?  - Zdjęcie główne

SPORTW środę (8 lipca) zorganizowano losowanie eliminacji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Cmolas.

Mecze rozegrane zostaną w niedzielę, 19 lipca:

• LZS „Ceramika” Hadykówka – KS „Tempo” Cmolas - stadion KS Tempo Cmolas - godz. 13.30
  • KS „Ostrovia” Ostrowy Baranowskie – LKS „Vigor” Trzęsówka - stadion SP w Cmolasie - godz. 13.30

W turnieju finałowym (również 19 lipca) na stadionie KS „Tempo” Cmolas zagrają:

• godz. 15.30 mecz o 3. miejsce – drużyny, które przegrały mecze eliminacyjne (2 x 35 minut)
  • godz. 17.00 mecz o 1. miejsce – zwycięzcy meczów eliminacyjnych (2 x 45 minut)

Przy braku rozstrzygnięcia (remis) meczów eliminacyjnych i finałowych decydują rzuty karne (nie ma dogrywki).

Podczas spotkania organizacyjnego ustalono, że zespoły będą grały w następujących kolorach koszulek: