Reklama

Raniżovia wie, czego chce

Opublikowano:
Autor:

Raniżovia wie, czego chce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Latem niewielu myślało o tym, że Raniżovia będzie w stanie bić się o powrót do ligi okręgowej. Zakończyła jednak pierwszą rundę na prowadzeniu, z jasnym celem na awans.

- Mam w trenerskim CV spadek, przydałoby się wpisać awans – uśmiecha się Adrian Żabiński, grający trener Raniżovii. – Będzie bardzo ciężko, bo pod nami są mocne ekipy – zaznacza popularny „Żaba”. Awans do okręgówki zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny rozgrywek. Przed sezonem raniżowska drużyna zanotowała więcej strat niż zysków. Odszedł golkiper Piotr Zaremba (Graniczni Krowica), przez kontuzję przygodę z piłką przerwał Marcin Pietrucha, a Krystian Rembisz wzmocnił Sokół Sokołów Małopolski. Ponadto z gry zrezygnował Marcin Bornowicz, opiekun zespołu juniorów starszych Raniżovii.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE