Reklama

PIŁKA NOŻNA. Wisłok sprawdza Łukasza Gawła

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Wisłok sprawdza Łukasza Gawła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Podstawowy zawodnik Wilgi Widełka, Łukasz Gaweł, znalazł się w kręgu zainteresowania czwartoligowego Wisłoka Strzyżów.

Szybki skrzydłowy lub napastnik zaliczył już kilka gier kontrolnych w strzyżowskiej ekipie. Z zamiarem opuszczenia Widełki nosi się również Konrad Madej (młodzieżowiec), który chce na wiosnę występować w Orle Wysoka Głogowska (A klasa).

Zespół Pawła Skupińskiego mogą zaś wzmocnić: pomocnik Dawid Staszewski (ostatnio KS Dzikowiec), ofensywny Oskar Wilk (młodzieżowiec, ostatnio juniorzy Resovii) i obrońca Marcin Naspiński (KS Szówsko), a także obrońca Grzegorz Tęcza (KS Dzikowiec).

W ostatnim czasie Wilga zaliczyła kolejne gry kontrolne. 11 lutego na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stalowej Woli Wilga uległa 2:3 Janowiance Janów Lubelski (obie bramki: Skupiński z rzutów wolnych).

W minioną niedzielę Widełka sprawdziła się w meczu kontrolnym z Ostrovią Ostrowy Baranowskie. Był remis 3:3 (gole: Marcin, Świst (karny), Rzeszutek – Sałata dwie, Staszewski).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE