Reklama

Ostrovia szuka młodzieżowców

Opublikowano:
Autor:

Ostrovia szuka młodzieżowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Jarosław Serafin planuje wyjazd zagraniczny, a wiek młodzieżowca skończyli Tomasz Paśko, Mateusz Parys i Piotr Mikoś. Dlatego latem głównym celem transferowym Ostrów są młodzieżowcy.

Ostrovia nie ma powodu, by przeprowadzać kadrowe rewolucje, ale zmian nie uniknie. Po podjęciu pracy w Raniżowie zespół stracił wartościowego obrońcę w postaci Waldemara Mazurka. Klub z Ostrów Baranowskich prowadzi rozmowy z Florianem Ostrowy Tuszowskie w sprawie Damiana Smoły. Zawodnik ten został wypożyczony na rundę wiosenną. Ostrovia szuka obrońcy, bramkarza i napastnika. Na tę ostatnią pozycję kogoś sensownego ma zaproponować Dariusz Mielczarek, zawodnik Ostrów, trener Orła Kosowy. – Priorytet to młodzieżowcy – zaznacza Łukasz Guźda, sekretarz Ostrovii. Zmartwieniem dla trenera Roberta Szalonego są wyjazdy zagraniczne. Końcem września z Kanady ma wrócić Jakub Maciąg, a o wyjeździe do USA myśli Jarosław Serafin. Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z jego planami, wróci końcem sierpnia. Ostrovia przygotowania ma rozpocząć w połowie lipca.

Puchar wójta
W lipcu zostanie rozegrana kolejna edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Cmolas. 23 lipca odbędą się mecze grupowe. W grupie A powalczą Ostrovia i Ceramika Hadykówka, w grupie B Tempo Cmolas, Florian Ostrowy Tuszowskie, Vigor Trzęsówka. Finałowe mecze odbędą się 30 lipca na stadionie w Ostrowach Baranowskich. Spotkanie o pierwsze miejsce o godzinie 18, a o trzecie o 16.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE