Reklama

Motywuje mnie Danuta Cieślak

Opublikowano:
Autor:

Motywuje mnie Danuta Cieślak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORT Nauka w Stalowej Woli ułatwia jej pogodzenie nauki ze sportową pasją. Laureatka głównej nagrody w naszym sportowym plebiscycie, Sylwią Bąba z Porąb Dymarskich w rozmowie z Marcinem Jastrzębskim opowiada m.in. o planach na przyszłość, długich dystansach i starych znajomych, na których zawsze może liczyć.

Trenerzy uprzedzali mnie, że jesteś długodystansowcem. 
- Biegam 2 i 3 km z przeszkodami. To są moje priorytetowe zawody.

Kiedy odkryłaś, że to lepsze niż sprint? 
- W zasadzie od początku mojej przygody z bieganiem zauważyłam, że na dłuższych dystansach lepiej się odnajdywałam, robiłam lepsze wyniki. Moje pierwsze zawody to był bieg przełajowy na 1000 metrów, w czwartej klasie szkoły podstawowej.

Wtedy już poczułaś, że ten tysiąc to jednak za mało?
- Nie od razu. Wtedy nie zwracałam na to uwagi, dopiero w pierwszej gimnazjum zaczęłam wraz z trener podejmować decyzje w kwestii wyboru dystansu.

Wróćmy do naszego plebiscytu. Oddano na ciebie 328 głosów. Kto mógł najmocniej pomóc?
- Zachęcałam znajomych przez mój profil na Facebooku. Wiem, że pomogła mi Tiki-Taka, za co im bardzo dziękuje. Wiem, że moja nauczycielka wychowania fizycznego z gimnazjum – pani Teresa Maciąg, mocno reklamowała plebiscyt i zachęcała wszystkich do głosowania na mnie.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE