Reklama

Marta zrobiła awans

Opublikowano:
Autor:

Marta zrobiła awans - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Marta Olejarczyk, piłkarka Sokoła Kolbuszowa Dolna miała spory udział w awansie Reprezentacji Polski U-17 do II rundy Eliminacji Mistrzostw Europy.

– Naszą stoperkę cechuje nieustępliwość. Na boisku jest też twarda, często podejmuje ryzyko, czasem łapie żółte kartki, ale w swoich interwencjach jest skuteczna. Gdyby poszukać jej odpowiednika w męskiej piłce, można by powiedzieć, że to taki Michał Pazdan, tyle że w spódnicy – tak o Marcie wypowiadał się Dariusz Widelak, prezes Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Tempo nie do „ogarnięcia”

Jego zawodniczka wystąpiła w każdym z trzech spotkań rozegranego na Węgrzech (8-13 października) turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy. - Sama do końca nie „ogarniam”, jak tam się znalazłam. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Siedziałam w szkole, gdy zadzwonił do mnie trener Mokrzycki i powiedział, że Nina Patalon, trenerka Reprezentacji, kontaktowała się nim, bo chciała, żeby zastąpiła kontuzjowaną zawodniczkę – opowiadała Marta.

...

Więcej w Korso Kolbuszowskim nr42/19.10.2016r.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE