Reklama

Kolbuszowianka ma nowego trenera

Opublikowano: sob, 11 lip 2020 17:45
Autor:

Kolbuszowianka ma nowego trenera  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Wychowanek i wieloletni piłkarz Resovii, Maciej Biliński, znów został trenerem Kolbuszowianki. Jego zadaniem będzie utrzymanie drużyny w mieleckiej A klasie.

- I nie tylko. Chcę zaangażować go do pracy z młodzieżą w naszym klubie

- przyznaje Dariusz Wróblewski, prezes Kolbuszowianki.

"Bilu` ma bogaty piłkarski życiorys. Przez 16 lat reprezentował barwy Resovii (zdobył 117 goli), ale występował również w Strugu Tyczyn, Karpatach Krosno, Pogoni Leżajsk, Włókniarzu Rakszawa, Hermanie Hermanowa, Orle Wysoka Głogowska, a także w Kolbuszowiance (sezon 2003/04 jako grający trener). 

Biliński prowadził Kolbuszowiankę jeszcze później, w latach 2012-14, z dobrym skutkiem na poziomie czwartej ligi. Później pracował jeszcze w kilku innych klubach. Prowadził m.in. Wisłokę Dębica, Błękitnych Ropczyce i Lechię Sędziszów.

- Mogliśmy postawić na kogoś swojego, ale uważam, że "obcy" dobrze zmotywuje chłopaków

- tłumaczy Wróblewski.

Do tej pory zespół prowadził Bogusław Cieśla.

- Można było postawić na Darka Książka albo Grześka Wróblewskiego, ale lepszym rozwiązaniem jest "Bilu". Może pozytywnie wpłynąć drużynę

- podkreśla Wróblewski. 

Ulec zmianie może kadra KKS-u. Obrońcą Damianem Decem zainteresowana jest Hucina. Przyjść ma Leszek Drożdż z Werynianki. Sprawdzany jest również inny gracz Weryni - Stanisław Dragan.

- Poszerzamy kadrę, ale nic na siłę. Nie chodzi nam o osłabianie drużyn z okolicy, jak ktoś będzie chciał przyjść, to przyjdzie

- kończy prezes Kolbuszowianki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE