Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Sokół Kolbuszowa Dolna

IV liga podkarpacka.  Kolbuszowa Dolna uległa Stali Rzeszów - Zdjęcie główne

foto Sokół Kolbuszowa Dolna

SPORT W niedzielę, 16 października drużyna Sokoła przegrała spotkanie ze Stalą II Rzeszów 2:3 w ramach 12. kolejki IV ligi podkarpackiej. Co po meczu powiedział trener Sebastian Ryguła?

Kolbuszowa Dolna straciła pierwszą bramkę już w 6 minucie, co nie ułatwiło drużynie zadania. Patrząc na tabelę, to właśnie gospodarze byli cichym faworytem tego spotkania. Po 12. kolejkach Sokół plasuje się na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Natomiast Stal II Rzeszów jest na 15. miejscu z 12 oczkami.

-  Słabo weszliśmy w mecz, konsekwencją tego była bardzo szybko stracona bramka. Mieliśmy okazję do zdobycia bramki wyrównującej, ale to Stal Rzeszów podwyższyła prowadzenie. W drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę, nie wykorzystujemy swoich okazji i znowu goście strzelają gola

- powiedział Sebastian Ryguła.

- Nas było stać tylko na dwa gole, chociaż okazji do zdobycia wyrównującego gola było kilka. Niestety nie udało nam się strzelić bramki dającej nam, chociaż 1 pkt

- dodał trener Sokoła.

Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Rzeszów 2:3 (0:2)

Bramki:   Aab 60'  Patryk Teklak 84' - Szczypek 6',  Szczypek 45', Manolo 58'

Sokół: Piechota – Cyganowski, Tetlak, Stec, M. Mazurek (50 Bożek) – Kołacz (81 Kmiotek), Pałys-Rydzik  (81 Mokrzycki), Skupiński (45 Aab), Nowak – Szymański (57 Miśko).

Trener Sebastian Ryguła.

Stal II: Raciniewski – M. Kaczor, P. Kaczor, Pawłowski, Evertz - Souto, Manolo, Szczypek - Ofiara (67 Guedes Victor), Lorek (84 Opalski), Krawczyk-Demczuk (62 Buda).

Trener Sławomir Szeliga.

Kolejny mecz Sokół Kolbuszowa zagra na wyjeździe z Lechią Sędziszów Małopolski w sobotę, 22 października o godz. 15:00.