Reklama

Duże zmiany w kadrze Sokoła

Opublikowano: sob, 6 cze 2020 10:54
Autor:

Duże zmiany w kadrze Sokoła  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Drużyna Sokoła Kolbuszowa Dolna ma coraz mniej czasu na solidne przygotowanie się do nowych rozgrywek. Rozgrywki ruszają 25 lipca.

W kadrze Sokoła z pewnością dojdzie do zmian. Sokół już szuka obrońcy, środkowych, pomocnika i napastnika. Raczej w drużynie nie zobaczymy już obrońcy Przemysława Ferenca (ściągnięty zimą z Korony Rzeszów). Nie wiadomo, czy zostanie lewonożny Michał Cach, sprowadzony w zimie z Błękitnych Ropczyce. 

Kolbuszowska drużyna do zajęć wróciła już początkiem maja. Lżejsze zajęcia zakończyły się w poprzednim tygodniu, w tym zespół ma wolne. 9 czerwca kolbuszowska ekipa wznowi poważne przygotowania do ligi. – Mam nadzieję, że do tego czasu większość spraw kadrowych będzie już załatwionych – informuje Mazurek.

Zawodnicy będą trenować cztery razy w tygodniu. Sokół zaplanował pięć gier kontrolnych. Pierwszy sparing zostanie rozegrany 20 czerwca z Lechią Sędziszów. Kolejnymi rywalami kolbuszowskiej drużyny będą: Victoria Czermin (27 czerwca), Głogovia Głogów Małopolski (2 lub 4 lipca), Stal Nowa Dęba (8 lipca), Błękitni Ropczyce (11 lipca). Sokół ma jeszcze wolny termin, na 18 lipca. Czwarta liga w nowym sezonie ma liczyć 22 zespoły. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE