Reklama

Świeżość i dobry smak nie tylko produktów – MSM Mońki zmienia się na lepsze!

Opublikowano: wt, 29 gru 2020 14:26
Autor:

Świeżość i dobry smak nie tylko produktów – MSM Mońki zmienia się na lepsze! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Ser żółty to szlachetny gość na każdym polskim stole. Z przyjemnością towarzyszy nam on każdego dnia podczas posiłków, przekąsek czy rodzinnych uroczystości. Możemy wykorzystać go w praktycznie każdym przepisie. Wiele jego wariantów ma w swojej ofercie MSM Mońki – spółdzielnia mleczarska z Doliny Biebrzy, która inspiruje się smakiem natury. Właśnie zmieniła całkowicie swoją szatę graficzną, aby być jeszcze bliżej tradycji swojego regionu. Poznajcie jej niezwykłe wyroby!

Produkty wyrabiane z najlepszych składników

Wszystkie produkty, które z wielką szlachetnością produkuje MSM Mońki, stworzone są z wyjątkowych składników, pochodzących z lokalnych gospodarstw. Ekologiczne, naturalne mleko jest podstawą najlepszych wyrobów mleczarskich. To właśnie tam, w Dolinie Biebrzy, powstaje ten wyjątkowy smak, który stale gości na stołach konsumentów w całej Polsce. Produkty, które oferuje MSM Mońki:

  • Niepowtarzalne sery w blokach, typu: holenderskiego i szwajcarskiego
  • Sery plasterkowane: Gouda, Aldamer, Edamski, Morski czy Podlaski
  • Kremowe sery topione oraz nowość sery topione w plastrach
  • Masło ekstra
  • Serwatka w proszku oraz mleko w proszku
Wszystkie te produkty tworzone są z ogromną starannością i dbałością o smak. Ich wyjątkowe nuty i aromaty przyciągają miłośników wyrobów mleczarskich z całego świata. Każdy znajdzie smak odpowiedni dla siebie – mniej lub bardziej słony, pikantny, słodki czy taki z lekko orzechowym posmakiem.


Dolina Biebrzy – kraina przepełniona dobrym smakiem

To Podlasie zainspirowało producenta monieckich serów do stworzenia wyrobów regionalnych, a jednocześnie bardzo uniwersalnych. Przywiązanie do tradycji i lokalnych obyczajów widać w każdym najmniejszym elemencie.

Nowa odsłona graficzna

MSM Mońki rozwija się nie tylko pod względem rozszerzania gamy produktów mleczarskich, ale także jeśli chodzi o odsłonę graficzną. W nowej, odświeżonej wersji widać tradycjonalizm i miłość do natury. Logo to kwintesencja tego, co w serach najważniejsze – naturalne mleko prosto od krowy. Tego w monieckiej spółdzielni nigdy nie brakuje. Cała szata graficzna nowej strony internetowej jest imponująca, minimalistyczna, lekko zdobiona folklorowymi emblematami, które przypominają nam o pochodzeniu tych niepowtarzalnych wyrobów.


Wspaniałe przepisy z różnych regionów Polski

Na nowej stronie MSM Mońki można znaleźć także ciekawe przepisy, nie tylko na tradycyjne potrawy, ale także na pełne smaku wariacje kulinarne, w których wykorzystać można ser żółty.

Nowym produktem monieckiej spółdzielni jest wyjątkowy ser topiony oraz jego odpowiednik plasterkowany. To odzwierciedlenie potrzeb i rozwijających się gustów konsumentów. MSM Mońki stale podąża za trendami, jednocześnie pozostając wierną swojej wieloletniej tradycji.

Cała sekcja przepisów jest opatrzona wspaniałymi grafikami potraw, które już na samą myśl przywołują głód i najlepsze wspomnienia o gotowaniu.

Na stronie znajdziesz więc wiele przepisów, w których głównym składnikiem jest właśnie ser żółty, ser topiony lub ser topiony w plastrach. Danie główne, zupa, przekąska, a może sałatka? Który z monieckich przepisów wykorzystasz dziś w swojej kuchni?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE