Reklama

Ranking najkorzystniejszych kredytów gotówkowych – najlepsze dostępne oferty

Opublikowano: czw, 25 cze 2020 14:17
Autor:

Ranking najkorzystniejszych kredytów gotówkowych – najlepsze dostępne oferty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Interesuje Cię minimum formalności, szybka decyzja i możliwość zaciągnięcia zobowiązania przez internet – bez wychodzenia z domu? Ranking kredytów gotówkowych pozwoli Ci ocenić, która oferta jest najkorzystniejsza. Na co należy zwrócić uwagę podczas korzystania z internetowych porównywarek?

Internetowe narzędzia służące do porównywania ofert kredytów gotówkowych pozwalają szybko wybrać propozycję, która cechuje się najniższą ratą, oprocentowaniem czy sumą odsetek. Korzystanie z rankingu jest bardzo proste – wystarczy wpisać żądaną kwotę kredytu, np. 40 tys. złotych, a następnie wybrać okres spłaty zobowiązania. Po zatwierdzeniu parametrów klient otrzymuje listę ofert i może sortować je pod względem różnych czynników – raty, RRSO, prowizji czy całkowitej kwoty do spłaty. Dzięki temu można szybko wybrać rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb – spełniające różne oczekiwania klienta. Kredyt gotówkowy ranking pozwala jednak nie tylko ocenić, która oferta jest najkorzystniejsza, ale także wysłać zapytanie o kredyt. Wystarczy wysłać formularz i czekać na kontakt ze strony konsultanta banku.

 

Aktualny ranking kredytów gotówkowych – pierwsze miejsce

Chcesz kupić nowy samochód lub wyremontować mieszkanie, ale nie masz wystarczającej gotówki? Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych dostępny w serwisie totalmoney.pl. Na potrzeby naszego zestawienia przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych parametrów kredytów na kwotę 40 tys. złotych z okresem kredytowania na 60 miesięcy. Najkorzystniejszą ofertę w czerwcu 2020 roku przygotował bank Citi Handlowy. Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów, bo tak brzmi pełna nazwa tego produktu finansowego, jest dostępna bez wychodzenia z domu. Miesięczna rata zobowiązania wynosi 827,46 zł, a całkowita kwota do spłaty 49 647,85 zł. Pozostałe parametry wyglądają następująco: oprocentowanie 7,19%, prowizja 4,00% (1600 zł), a RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) 9,21%. Nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu. Suma odsetek w okresie kredytowania wynosi 8047,85 zł. Żeby skorzystać z oferty banki Citi Handlowy, należy przedstawić dowód osobisty oraz wyciąg z konta za 3 miesiące.

 

Ranking kredytów gotówkowych – drugie miejsce

Na kolejnym miejscu naszego zestawienia znalazł się kredyt gotówkowy Santander Banku Polska. Rata zobowiązania wynosi miesięcznie 829,17 zł. Klient, który zdecyduje się na tę ofertę, zapłaci łącznie 49 750,38 zł. W tym przypadku oprocentowanie jest nieco wyższe niż w ofercie banku Citi Handlowy – wynosi 7,20%. Prowizja banku za udzielenie kredytu i uruchomienie środków to 4,19%, co przy kwocie 40 tys. złotych daje 1676 zł. RRSO wynosi natomiast 9,31%. Klient nie musi korzystać z ubezpieczenia kredytu. Suma odsetek w okresie kredytowania wynosi 8074,38 zł. Bank wymaga od kredytobiorców przedstawienia dokumentu tożsamości, a także wyciągu z konta bankowego za ostatnie 3 miesiące. Z kredytu można skorzystać online – to propozycja dla stałych klientów, lub w oddziale – w przypadku nowych klientów.

 

Ranking kredytów gotówkowych – trzecie miejsce

Jeśli chcesz sięgnąć po najlepszy kredyt gotówkowy, sprawdź również propozycję Alior Banku, która znalazła się na ostatnim miejscu naszego podium. Pożyczka internetowa, bo tak brzmi pełna nazwa oferty, jest dostępna bez wychodzenia z domu, a wniosek o przyznanie środków można złożyć przez internet – nie trzeba zatem udawać się do stacjonarnego oddziału banku. Osoby, które skorzystają z propozycji Alior Banku, będą płacić miesięcznie ratę w wysokości 833,13 zł. Całkowita kwota do spłaty wynosi natomiast 49 987,76 zł. Przedstawiamy pozostałe parametry – oprocentowanie 7,19%, prowizja za udzielenie kredytu – 4,50%, co w tym przypadku daje dodatkowe 1884,82 zł kosztów, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 9,54%. Bank nie wymaga ubezpieczenia. Klient, który zdecyduje się na kredyt gotówkowy w Alior Banku, zapłaci łącznie 8102,95 zł odsetek w okresie kredytowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE